Selling various #10 cans, all packed in 2013 and all have a 30+ year shelf life (except for the flour which is 10+ years)

6 cans of white rice - $10 each
4 cans of white sugar - $10 each
4 cans white flour - $7 each
2 cans of oats - $10 each
1 Mountain House Essentials bucket - $75

If you buy all 16 cans, I'll cut you a deal and do it for $130
If you buy everything listed above, I'll do it for $200

Located in Madisonville